X
Back to the top
X

ABOUT

ABOUT

O Aprés Fit:

Tvůrcem Aprés Fit je Valentýna Procházková – lifestylová influencerka, instruktorka spinningu a certifikovaná osobní trenérka. Hlavním cílem Aprés Fit je ukázat lidem, že sport by měl být v první řadě zábava a něco, co jde dělat s radostí a ne pouze nástroj na spalování kalorií. K cyclingu se Valentýna dostala na začátku roku 2019, po letech boje s poruchou příjmu potravy a nezdravém vztahu k pohybu a byla to právě intenzivní jízda, hlasitá hudba a kolektiv skvělých lidí, který jí ukázal, že cvičení může být i o něčem jiném!
V říjnu 2021 proto vzniklo Aprés Fit, online a offline tréninkový program původně zaměřený pouze na rhythm cycling. Dnes už na webu můžete najít také lekce funkčního tréninku na doma i do posilovny s certifikovanou fitness instruktorkou Veronikou Duží. Celý tým Aprés Fit se rozšířil i o další skvělé intstruktory, díky kterým si každou nejen lekci užijete, ale také nikdy neztratíte motivaci. Najdete tu komunitu lidí, kteří mají podobné cíle, navzájem se posouvají dál a užívají si každý moment strávený pohybem.

Co očekávat?

Aprés-fit je tréninkový plán vhodný pro všechny úrovně pokročilosti. U lekcí cyclingu si můžete vybrat mezi mírnou, střední a vysokou obtížností jízdy stejně jako mezi délkou jízdy. Lekce funkčního tréninku nejsou rozřazené podle pokročilosti, ale pouze dle délky, protože každý trénink se dá snadno modifikovat.
Program je designovaný tak, abyste získali fyzickou kondici, sílu, dosáhli svých vizuálních cílů a přitom si cvičení užívali! Každý týden se můžete těšit na nové lekce. Jednotlivá videa vám zůstanou přístupná po celou dobu vašeho členství a nikdy nezmizí. S Après-fit se nemusíte bát, že ztratíte motivaci! Každý týden vám navíc bude do emailové schránky přicházet newsletter s rozvrhem jízd na další týden a na mém instagramu a YouTube se můžete těšit na výzvy, tipy a další věci, které vám pomůžou to jen tak nevzdat!

Kde začít?

Po vytvoření účtu a zakoupení prvního měsíce se přihlásíte do členské sekce, kde najdete všechny lekce rozdělené do jednotlivých kategorií. Můžete začít sekcí pro začátečníky, případně si rovnou vybrat jakoukoliv lekci, která se vám zrovna zalíbí.
Jednotlivé lekce na sebe nenavazují a můžete proto začít úplně kdekoliv.

Co najdeš ve členské sekci?

Získej každý týden několik nových online lekcí! Ať už si začátečník nebo pokročilý, chceš si užít dlouhé cvičení nebo si dát za krátký čas pořádně do těla – najdeš tu to pravé pro sebe! Jednotlivé lekce jsou rozdělené podle jejich pokročilosti – začátečník, středně pokročilý a pokročilý, a délky – 30 minut, 45 minut a 60 minut.
Našim cílem je ukázat ti, že sport může být i zábava a proto má každá lekce vlastní playlist plný nadupaných písniček, díky kterým zažiješ opravdovou party na kole nebo na podložce!
Každá lekce má svůj účel. Některé jsou zaměřené na posilovaní a u jiných zase bude chvílemi těžké popadnout dech. Ať už preferuješ pomalé tempo s těžší zátěží, intenzivní jízdu plnou intervalů a nebo si třeba opravdu užíváš taneční choreografie – Après-fit má něco pro všechny.
Členství Après-fit ti dá navíc možnost zapojit se do zábavných výzev, díky kterým můžeš nejen posouvat své vlastní limity, ale získat i spoustu výher.
Staň se členem zde.

Après-fit offline lekce?

Nevíte jestli jste připravení na zakoupení kola domů a rádi byste mé lekce nejdřív zkusili bez vyšších nákladů?
Máte možnost!
Každý týden budu mít lekce na Vinohradské pobočce pražského fitness centra Form Factory. Více informací o offline lekcích můžete najít v záložce CLASSES.