X
X
Back to the top
X

ABOUT

ABOUT

O Aprés Fit:

Tvůrcem Aprés Fit je Valentýna Procházková – lifestylová influencerka, instruktorka spinningu a certifikovaná osobní trenérka. Hlavním cílem Aprés Fit je ukázat lidem, že sport by měl být v první řadě zábava a něco, co jde dělat s radostí a ne pouze nástroj na spalování kalorií.
K cyclingu se Valentýna dostala na začátku roku 2019, po letech boje s poruchou příjmu potravy a nezdravém vztahu k pohybu a byla to právě intenzivní jízda, hlasitá hudba a kolektiv skvělých lidí, který jí ukázal, že cvičení může být i o něčem jiném!
říjnu 2021 proto vzniklo Aprés Fit, online a offline tréninkový program původně zaměřený pouze na rhythm cycling. Dnes už na webu můžete najít také lekce funkčního tréninku na doma i do posilovny s certifikovanou fitness instruktorkou Veronikou Duží. Celý tým Aprés Fit se rozšířil i o další skvělé instruktory, díky kterým si každou lekci nejen užijete, ale také nikdy neztratíte motivaci. Najdete tu komunitu lidí, kteří mají podobné cíle, navzájem se posouvají dál a užívají si každý moment strávený pohybem.

Co očekávat?

Aprés-fit je tréninkový plán vhodný pro všechny úrovně pokročilosti. Jezdit s námi můžete na offline lekcích ve studiu Zoom cycle v Praze (odkaz google maps) nebo si můžete zacvičit s pohodlí domova s naším online programem (odkaz na záložku s online členstvím).
U lekcí cyclingu si můžete vybrat mezi mírnou (beginner) , střední (intermediate) a vysokou (advanced) obtížností. Lekce funkčního tréninku, které najdete pouze online, nejsou rozřazené podle pokročilosti, ale pouze dle délky, protože každý trénink se dá snadno modifikovat.
Program je designovaný tak, abyste získali fyzickou kondici, sílu, dosáhli svých vizuálních cílů a přitom si cvičení užívali! S Après-fit se nemusíte bát, že ztratíte motivaci.

Après-fit offline lekce:

Naše lekce můžete najít v indoor cyclingovém studiu Zoom cycle v Praze na Invalidovně. Rezervovat svou lekci můžete přes náš rezervační systém od začátku října.
Více informací o lekcích najdete v záložce CLASSES.

Aprés fit online lekce: 

Po vytvoření účtu a zakoupení prvního měsíce se přihlásíte do členské sekce, kde najdete všechny lekce rozdělené do jednotlivých kategorií. Můžete začít sekcí pro začátečníky, případně si rovnou vybrat jakoukoliv lekci, která se vám zrovna zalíbí.
Jednotlivé lekce na sebe nenavazují a můžete proto začít úplně kdekoliv.