X
Back to the top
X

CLASSES

CLASSES

OFFLINE LEKCE

Chceš zažít Après-fit I v reálném životě? Přijď si lekci vyzkoušet do Form Factory!

Díky spolupráci s fitness centerem Form Factory můžete mé lekce zažít i offline!
Pravidelně se můžeme potkávat na Vinohradské pobočce. Pro vytvoření rezervace je nutné mít vytvořený bezplatný účet na stránkách Form Factory. Lekce jsou přístupné členům klubu, držitelům MultiSport karty nebo za cenu jednorázového vstupné do klubu.

Rezervovat lekce lze zde.

ONLINE LEKCE

Co najdeš ve členské sekci?

Získej každý týden několik nových online lekcí! Ať už si začátečník nebo pokročilý, chceš si užít dlouhé cvičení nebo si dát za krátký čas pořádně do těla – najdeš tu to pravé pro sebe! Jednotlivé lekce jsou rozdělené podle jejich pokročilosti – začátečník, středně pokročilý a pokročilý, a délky – 30 minut, 45 minut a 60 minut.

Našim cílem je ukázat ti, že sport může být i zábava a proto má každá lekce vlastní playlist plný nadupaných písniček, díky kterým zažiješ opravdovou party na kole nebo na podložce! Každá lekce má svůj účel. Některé jsou zaměřené na posilovaní a u jiných zase bude chvílemi těžké popadnout dech. Ať už preferuješ pomalé tempo s těžší zátěží, intenzivní jízdu plnou intervalů a nebo si třeba opravdu užíváš taneční choreografie – Après-fit má něco pro všechny.

Členství Après-fit ti dá navíc možnost zapojit se do zábavných výzev, díky kterým můžeš nejen posouvat své vlastní limity, ale získat i spoustu výher.

Rezervovat lekce lze zde.