X
X
Back to the top
X

CLASSES

CLASSES

OFFLINE LEKCE

Přijďte za námi na lekci do Zoom cycle!

Naše lekce můžete najít v indoor cyclingovém studiu Zoom Cycle v Praze na Invalidovně. Rezervovat svou lekci můžete přes náš rezervační systém, který na tomto webu spustíme na začátku října.

Pro vytvoření rezervace je nutné si vytvořit bezplatně účet na našich webových stránkách, následně zakoupit vámi zvolený balíček offline lekcí a rezervovat lekci podle rozvrhu. 

K účasti na našich offline lekcích budete potřebovat pouze vaše oblíbené oblečení na cvičení a lahev s vodou. Ručníky jsou dispozici k bezplatnému zapůjčení ve studiu.

Ve studiu je též možné si vypůjčit cyclistickou obuv, nicméně počet páru bot je velmi limitován, proto doporučujeme vzít si vlastní. Ideální obuv jsou cyklistické tretry s SPD systémem, nicméně postačí vám i obyčejné tenisky s nízkou podrážkou. 

Studio Zoom Cycle naleznete na adrese Rohanské nábřeží 693/10, Praha 8 – Invalidovna.

ONLINE LEKCE

Vyzkoušejte Aprés fit i doma!

Připojte se k našemu online členství a získejte tak přístu k více jak 200 cvičebním videím indoor cyclingu a také funkčního tréninku na doma i do posilovny. Každý týden se můžete těšit na nové lekce.

Pro vytvoření členství stačí vytvořit účet, zadat údaje ze své kreditní karty a každý měsíc se vám bude strhávat stejná částka po dobu vašeho členství, v rámci kterého máte přístup k novým lekcím, stejně jako k těm, které jsou již publikované.